ksiegowosc

KSIĘGOWOŚĆ ONLINE – SALDEO SMART

Zeskanuj swoje dokumenty i korzystaj 24h / dobę z elektronicznego archiwum, które tworzy się dla Ciebie automatycznie.

Dzięki Saldeo SMART udostępniamy klientom program online do fakturowania i śledzenia płatności. Umożliwiamy także samodzielne wrzucanie skanów dokumentów kosztowych do systemu. Następnie księgujemy je i podajemy informacje potrzebne do prowadzenia przedsiębiorstwa. Wszystkie dokumenty, które zostaną umieszczone w programie, podlegają archiwizacji na okres 5 lat.

Utworzyliśmy także dedykowaną grupę dyskusyjną na Facebook’u – Rozpoczynam Własną Działalność – gdzie mogą Państwo zadawać pytania. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi, ponadto pozostali członkowie dzielą się swoimi doświadczeniami.

steps

Korzyści dla Ciebie

Program do wystawiania faktur i bezpieczne archiwum dokumentów dostępne 24h/dobę

W SaldeoSMART Klient ma możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur (VAT, zaliczek, korekt …) i wysłania ich mailem bezpośrednio do kontrahentów. Dodatkowo archiwum dokumentów ze skanami zawsze jest pod ręką, a dzięki wyszukiwarce ich odnalezienie jest niezwykle proste.

Historia rozliczeń księgowych online

Przez system Saldeo przesyłamy rozliczenie każdego miesiąca. Z czasem tworzymy w ten sposób historię wyników firmy, należnych podatków oraz składek ZUS. Dodatkowo rozliczenie prezentowane jest na graficznych wykresach, które ułatwiają analizę. E-księgowość pozwala na kontrolę płatności podatków i składek ZUS, a dzięki automatycznym przypomnieniom na maila, eliminujemy spóźnienia z wymaganymi płatnościami.

Ikona-ksiegowosc

Przepływ dokumentów bezpośrednio do biura

Rachunkowość online pozwala łatwo i szybko przesyłać dokumenty między klientem a biurem, dzięki czemu obie strony oszczędzają czas i pieniądze związane z dostarczaniem dokumentów. Przekazywanie ich przez Saldeo SMART jest także znacznie bezpieczniejsze niż klasyczną drogą mailową.

Baza dokumentów kadrowych

W Saldeo SMART jest wydzielona przestrzeń na dokumenty dotyczące pracowników (umowy, aktualne zaświadczenia, wnioski urlopowe czy badania). Biuro rachunkowe może załączać przygotowane listy płac i inne dokumenty. Dzięki temu są pod ręką 24h/dobę.

Ikona-ksiegowosc

Bieżący bilans zysków i strat

Na podstawie faktur sprzedażowych i kosztowych system na bieżąco prezentuje szacunkowy wynik danej firmy w konkretnym miesiącu. Dzięki temu, w każdym momencie zyskujesz wgląd w zyskowność firmy. Pełna księgowość online – to teraz możliwe.