Poznaj nasz zespół

ZARZĄD

EBS_3147-FB - kopia
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

DAWID LASKOWSKI

prezes zarządu

Dawid Laskowski jest związany z księgowością od początku swojej kariery zawodowej. Pierwszy kontakt z kontami księgowymi miał na początku 2005 roku, kiedy podjął pracę w Biurze Rachunkowym Firma Ireneusza Majchrzaka. Po trzech latach intensywnego rozwoju przeniósł się do Poznania, do firmy Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o., gdzie został zastępcą głównego księgowego, a po kolejnym roku przejął też obowiązki osoby odpowiedzialnej za controlling.

W 2012 roku dołączył do spółki DC Centrum sp. z o.o., gdzie powierzono mu budowę działu księgowości i kadr. W roku 2015 w związku z reorganizacją struktury spółki DC wyodrębniono DC Finanse sp. z o.o., której został Prezesem. Do spółki przeniesiono cześć przedsiębiorstwa zajmującą się księgowością i kadrami. Od tego czasu na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za dalsze sukcesy DCF.

Dawid Laskowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Prywatnie Dawid jest mężem najlepszej żony na świecie (ranking własny) oraz ojcem dwójki dzieci. Pasjonuje się giełdą i cenami ropy na świecie. Razem z synem uwielbiają koszykówkę.

asystentka:

KAROLINA BARTKOWIAK

Specjalistka ds. administracyjno-biurowych

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Praktyczne doświadczenie z zakresu finansów i rachunkowości zdobywała od pierwszego roku szkoły wyższej, łącząc studia zaoczne z pracą w biurach rachunkowych.

Niestraszne jej żadne zadanie, wspomaga zarząd i zespół od strony administracyjnej i organizacyjnej. Klientów biura wspiera w zakresie usług wirtualnej asystentki.

Wolny czas poświęca aktywnościom na świeżym powietrzu.

avatar damski
LAT doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

ZESPÓŁ KSIĘGOWOŚCI

avatar męski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

PATRYK MROZIŃSKI

Starszy specjalista ds. księgowości / Kierownik zespołu

Doświadczenie w zakresie podatków i księgowości Patryk gromadzi już od czasu studiów, kiedy pracował w korporacji obsługującej podmioty zagraniczne. Zanim w 2018 roku podjął współpracę z DC Finanse, pracował przez dwa lata w kancelarii doradztwa podatkowego.

Ukończył studia magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dalszy rozwój w swoim zawodzie podejmuje w ramach licznych szkoleń, m.in.:

 • kurs SKwP dla kandydatów na specjalistę ds. rachunkowości (samodzielnego księgowego) 2017,
 • kurs SKwP specjalista ds. kadr i płac (2016).

Prywatnie ma wiele zainteresowań. Lubi czytać reportaże oraz kryminały, a także spędzać czas przy dobrych serialach lub grając w gry planszowe.

asystentki:

Monika bandura

Młodszy specjalista ds. księgowości

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Matematyka na Politechnice Poznańskiej. Pierwsze doświadczenie w księgowości zdobyła w 2018 r., pracując w zespole rozrachunkowym w polskiej korporacji, a później w biurze rachunkowym. Swoje kwalifikacje zawodowe rozwijała, biorąc udział w szkoleniach:

 • I stopień – Kurs podstaw rachunkowości – dla kandydatów na księgowego.
 • II stopień – Kurs dla kandydatów na specjalistę ds. rachunkowości.

Lubi spędzać aktywnie czas ze swoim pieskiem. Gra w planszówki oraz gry karciane, np. Magic the Gathering.

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse
avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

Natalia Kuźbiel

Młodszy specjalista ds. księgowości

Natalia ukończyła studia magisterskie na kierunku Rachunkowość i Finanse Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W trakcie studiów zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując w biurze rachunkowym oraz w dziale księgowym polskiej spółki.

Kontynuuje rozwój wiedzy w międzynarodowym stowarzyszeniu ACCA oraz uczestniczy w kursie Specjalista ds. rachunkowości (samodzielny księgowy) na SKWP.

Wolny czas lubi spędzać, grając w gry planszowe z przyjaciółmi oraz aktywnie na świeżym powietrzu.

ANNA MAĆKOWSKA

Starszy specjalista ds. księgowości / Kierownik zespołu

Doświadczenie w księgowości spółek handlowych z kapitałem polskim i zagranicznym Anny sięga aż 2005 roku, z czego od 2014 w biurze rachunkowym.

Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Informatyka i ekonometria, a kwalifikacje zawodowe rozwija uczestnicząc w wielu szkoleniach, m.in.:

 • certyfikat głównego księgowego (SkwP)
 • kwalifikacje w obrębie zawodu „Specjalista ds. wynagrodzeń, specjalista ds. kadr” (SKwP)

W wolnym czasie realizuje swoje pasje, które traktuje jako harmonijną odskocznię od codzienności i życia zawodowego – czyta książki, podróżuje oraz własnoręcznie aranżuje wnętrza i wykonuje przedmioty użytkowe, takie jak lampy czy meble.

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

asystentki:

avatar damski

SARA MAŁECKA

Specjalista ds. księgowości

Sara ukończyła studia magisterskie na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W trakcie studiów zdobywała doświadczenie zawodowe, pracując w biurze rachunkowym i Kancelarii Doradztwa Podatkowego.

Ukończyła szkolenie „Kontroler finansowo – księgowy” w Stowarzyszeniu Księgowych oraz Specjalista w zakresie rozliczenia podatku VAT SKWP. Aktualnie jest w trakcie kursu Specjalista ds. rachunkowości (samodzielny księgowy) SKWP.

Wolny czas poświęca na spotkania towarzyskie i zajęcia w szkole tańca. Uczestniczy także w kursie języka niemieckiego.

lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

+ pratykantka

ZESPÓŁ KPIR

KATARZYNA PIETRZAK-ŁĄCZKOWSKA

Specjalista ds. księgowości / Koordynator księgowości i kadr

Katarzyna związana jest z DCF od początku istnienia księgowości w spółce – przeszła przez kilka etapów rozwoju, obecnie pełni funkcje Koordynatora Księgowości i Kadr. Oprócz obsługi księgowej klientów czuwa także nad realizacją zadań przez innych członków zespołu, współpracuje z zarządem w tworzeniu strategii spółki, budżetu oraz polityki kadrowej.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie studiowała na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz w ramach studiów podyplomowych – Prawo Gospodarcze. W tym czasie brała też udział w kursach:

 • Specjalista w zakresie rozliczania podatku VAT
 • Specjalista ds. handlu wewnątrzwspólnotowego

Prywatnie Kasia jest zadowoloną z siebie, pełną energii osobą, która każdą chwilę poświęca na poznawanie świata podatków.

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

asystentki:

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

WERONIKA CIĄGŁO

Asystentka ds. księgowości

Weronika jest w trakcie zdobywania swojego doświadczenia w księgowości. Studiuje na II roku kierunku Finanse, Audyt, Inwestycje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Prywatnie angażuje się w wychowanie dzieci i młodzieży jako instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. W wolnych chwilach tworzy grafiki komputerowe oraz bierze udział w konkursach literackich.

Anna Janik

Młodszy specjalista ds. księgowości

Ukończone studia magisterskie na kierunku Ekonomia (specjalność: analiza finansowa) na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia licencjackie na Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku, kierunek: Administracja państwowa. Posiada doświadczenie w księgowości od 2013. Klasyfikacje zawodowe zdobywała w biurach rachunkowych i jednostkach państwowych. Interesuje się fitofarmalogią, okultyzmem, fotografia i literaturą (sensacyjno-przygodową, kryminałem i science-fiction).

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse
avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

Małgorzata Kaniewska

Asystentka ds. księgowości

Ukończone studia I stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Od października kontynuacja studiów na II stopniu o tym samym kierunku wraz ze studiami podyplomowymi z zakresu Kadr i płac. Karierę rozpoczęła praktykami oraz stażem w biurze rachunkowym. Od maja 2022 zbiera doświadczenie zawodowe w DC Finanse. Wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych, spotkaniach ze znajomymi. Interesuje się również fotografią, malarstwem oraz siatkówką. Chętnie bierze udział w konkursach fotograficznych oraz plastyczno-artystycznych.

ZESPÓŁ KADR I PŁAC

IZABELA DRABIŃSKA (PIETRZAK)

Starszy specjalista ds. kadr i płac / Kierownik zespołu

Izabela Pietrzak rozpoczęła w naszej firmie karierę księgowej w 2018 roku. Od samego początku postawiła na intensywny rozwój na wielu szkoleniach, m.in.:

 • Kurs podstaw rachunkowości dla kandydatów na księgowego.
 • Specjalista ds. Kadr i płac w 2019 roku po nowelizacji przepisów (Wielkopolskie Stowarzyszenie Podatkowe).
 • Mały ZUS plus (ZUS).
 • Ustalanie obowiązku ubezpieczenia społecznego w kontekście zabiegów wynikających z wykonywania umów zleceń (ZUS).
 • Specjalista ds. kadr i płac (Stowarzyszenie Księgowych w Polsce).
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Czas pracy.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń w 2022 r. przewidziane w Polskim Ładzie.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Rozliczanie świadczeń chorobowych dla Pracowników i Zleceniobiorców od stycznia 2022 r.
 • Webinarium: Dokumentacja pracownicza od A do Z.
 • Webinarium: Obowiązkowe oskładkowanie umów zleceń.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Prywatnie interesuje się wystrojem wnętrz oraz śledzi działania marketingowe w social mediach.

EBS_3498-max
LAT doświadczenia w kadrach
LAT doświadczenia w dc finanse

asystentka:

EBS_3485-max
LAT doświadczenia w kadrach
LAT doświadczenia w dc finanse

Katarzyna Baran

Asystentka w dziale Kadr i płac

Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać w technikum o profilu ekonomicznym, które ukończyła z dyplomem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie:

 • technik ekonomista
 • oraz technik rachunkowości.

Obecnie edukację kontynuuje na studiach pierwszego stopnia na kierunku Finanse, audyt, inwestycje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Prywatnie interesuje się architekturą, a w wolnych chwilach lubi spotykać się ze znajomymi.

EWELINA GOLAK

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Swoją karierę w kadrach i płacach rozpoczęła na początku 2021 r., a od czerwca 2022 r. pracuje w DC Finanse Sp. z o.o.

Jest absolwentką kierunku Prawo w biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Ukończyła kurs organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, dzięki któremu otrzymała zaświadczenie o zdobyciu kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodów:

 • specjalista ds. wynagrodzeń
 • oraz specjalista ds. kadr.

Czas wolny lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu, a kiedy pogoda nie sprzyja aktywności, zaszywa się w kuchni z książką kucharską i odkrywa nowe smaki.

Szczególnie przepada za kuchnią włoską.

EBS_3504-max
0
LAT doświadczenia w kadrach
0
LAT doświadczenia w dc finanse
EBS_3473-max
LAT doświadczenia w kadrach
LAT doświadczenia w dc finanse

MALWINA KOSTERA

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Malwina rozpoczęła pracę w dziale kadr i płac naszego biura od maja 2021 roku. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Administracja Podatkowa i Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Administracja.

Swoje działania zawodowe opiera nie tylko na zdobytym wykształceniu, ale także na ciągłej aktualizacji wiedzy i umiejętności podczas kursów i szkoleń:

 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Moniki Smulewicz: Płace,
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Moniki Smulewicz: Zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń w 2022 r. przewidziane w Polskim Ładzie.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Moniki Smulewicz: Rozliczanie świadczeń chorobowych dla Pracowników i Zleceniobiorców od stycznia 2022 r. 
 • Webinarium: Dokumentacja pracownicza od A do Z.
 • Webinarium: Obowiązki oskładkowania umów zlecenie. 
 • Excel w dziale personalnym (w trakcie, Danuta Woźnica),
 • Obsługa programu Płatnik (2020, SPD SZKOLENIA),
 • Trening zarządzania czasem i efektywnością (luty 2019, Instytut Wolnej Myśli),
 • Specjalista ds. płac (październik 2018, SPD SZKOLENIA),
 • Specjalista ds. kadr (sierpień 2018, SPD SZKOLENIA),
 • Prawo pracy po zmianach (styczeń 2017, INFOS Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego),
 • Zmiany dotyczące terminów umów o pracę, ochrona danych osobowych pracownika, nowe zasady wydawania pracownikom zaświadczeń lekarskich (kwiecień 2016, WOKiSS Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych),
 • Kurs kadrowo płacowy (październik 2014, GoWork.pl).

Prywatnie Malwina jest zaangażowana w jeździectwo, pracuje pod okiem instruktora nad sztuką uzyskania harmonii jeźdźca i konia.

Lidia
LAT doświadczenia w kadrach
0
LAT doświadczenia w dc finanse

LIDIA PRZYBYLSKA

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Lidia jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu na kierunku Zarządzanie. Doświadczenie kadrowe zaczęła zdobywać w 2013 roku, rozpoczynając staż w Powiatowym Urzędzie Pracy. Pracowała także 6 lat w firmie o kapitale francuskim oraz 1,5 roku w szpitalu. Nieustannie poszerza swoją znajomość dziedziny kadrowo – płacowej, aby nadążać za wszystkimi zmianami w tak dynamicznym obszarze wiedzy.

Ukończyła kursy i szkolenia: 

 • Kurs: specjalista ds. kadr i płac (Stowarzyszenie Księgowych w Polsce).
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Zasiłki.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń w 2022 r. przewidziane w Polskim Ładzie.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Rozliczanie świadczeń chorobowych Pracowników i Zleceniobiorców w 2022 r. 
 • Webinarium: Dokumentacja pracownicza od A do Z.
 • Webinarium: Obowiązki oskładkowania umów zlecenie. 

W czasie wolnym czyta książki, najczęściej kryminały. Lubi także wycieczki rowerowe.

Sprawdź

Jak działamy?

wymóg uzyskania zgody organu spółki

Jasne procedury budowania zespołów oraz ich pracy przynoszą wymierne korzyści dla naszych klientów.