Poznaj nasz zespół

ZARZĄD

EBS_3147-FB - kopia
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

DAWID LASKOWSKI

prezes zarządu

Dawid Laskowski jest związany z księgowością od początku swojej kariery zawodowej. Pierwszy kontakt z kontami księgowymi miał na początku 2005 roku, kiedy podjął pracę w Biurze Rachunkowym Firma Ireneusza Majchrzaka. Po trzech latach intensywnego rozwoju przeniósł się do Poznania, do firmy Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o., gdzie został zastępcą głównego księgowego, a po kolejnym roku przejął też obowiązki osoby odpowiedzialnej za controlling.

W 2012 roku dołączył do spółki DC Centrum sp. z o.o., gdzie powierzono mu budowę działu księgowości i kadr. W roku 2015 w związku z reorganizacją struktury spółki DC wyodrębniono DC Finanse sp. z o.o., której został Prezesem. Do spółki przeniesiono cześć przedsiębiorstwa zajmującą się księgowością i kadrami. Od tego czasu na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za dalsze sukcesy DCF.

Dawid Laskowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Prywatnie Dawid jest mężem najlepszej żony na świecie (ranking własny) oraz ojcem dwójki dzieci. Pasjonuje się giełdą i cenami ropy na świecie. Razem z synem uwielbiają koszykówkę.

asystentka:

KAROLINA BARTKOWIAK

Specjalistka ds. administracyjno-biurowych

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Praktyczne doświadczenie z zakresu finansów i rachunkowości zdobywała od pierwszego roku szkoły wyższej, łącząc studia zaoczne z pracą w biurach rachunkowych.

Niestraszne jej żadne zadanie, wspomaga zarząd i zespół od strony administracyjnej i organizacyjnej. Klientów biura wspiera w zakresie usług wirtualnej asystentki.

Wolny czas poświęca aktywnościom na świeżym powietrzu.

avatar damski
LAT doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

ZESPÓŁ KSIĘGOWOŚCI

avatar męski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

PATRYK MROZIŃSKI

Starszy specjalista ds. księgowości / Kierownik zespołu

Doświadczenie w zakresie podatków i księgowości Patryk gromadzi już od czasu studiów, kiedy pracował w korporacji obsługującej podmioty zagraniczne. Zanim w 2018 roku podjął współpracę z DC Finanse, pracował przez dwa lata w kancelarii doradztwa podatkowego.

Ukończył studia magisterskie z zakresu finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dalszy rozwój w swoim zawodzie podejmuje w ramach licznych szkoleń, m.in.:

 • kurs SKwP dla kandydatów na specjalistę ds. rachunkowości (samodzielnego księgowego) 2017,
 • kurs SKwP specjalista ds. kadr i płac (2016).

Prywatnie ma wiele zainteresowań. Lubi czytać reportaże oraz kryminały, a także spędzać czas przy dobrych serialach lub grając w gry planszowe.

Martyna Jędruszuk

Specjalista ds. księgowości

Martyna jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku finanse i rachunkowość. Z biurami rachunkowymi jako księgowa związana jest od 2014 roku, kiedy jeszcze na studiach zdobywała swoje pierwsze doświadczenie w księgowości. Ukończyła kurs specjalisty ds. rachunkowości (samodzielny księgowy) na SKWP i specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Swoje kompetencje poszerzała dzięki licznym szkoleniom i kursom m.in: kursy SKwP.

 • estoński CIT 2023 – szkolenie praktyczne,
 • specjalista w zakresie rozliczania podatku VAT.

Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci, która wolny czas poświęca na wspólne spotkania z przyjaciółmi przy filmie.

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

asystentki:

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

Monika bandura

Młodszy specjalista ds. księgowości

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Matematyka na Politechnice Poznańskiej. Pierwsze doświadczenie w księgowości zdobyła w 2018 r., pracując w zespole rozrachunkowym w polskiej korporacji, a później w biurze rachunkowym. Swoje kwalifikacje zawodowe rozwijała, biorąc udział w szkoleniach:

 • I stopień – Kurs podstaw rachunkowości – dla kandydatów na księgowego.
 • II stopień – Kurs dla kandydatów na specjalistę ds. rachunkowości.

Lubi spędzać aktywnie czas ze swoim pieskiem. Gra w planszówki oraz gry karciane, np. Magic the Gathering.

Natalia Kuźbiel

Młodszy specjalista ds. księgowości

Natalia ukończyła studia magisterskie na kierunku Rachunkowość i Finanse Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W trakcie studiów zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując w biurze rachunkowym oraz w dziale księgowym polskiej spółki.

Kontynuuje rozwój wiedzy w międzynarodowym stowarzyszeniu ACCA oraz uczestniczy w kursie Specjalista ds. rachunkowości (samodzielny księgowy) na SKWP.

Wolny czas lubi spędzać, grając w gry planszowe z przyjaciółmi oraz aktywnie na świeżym powietrzu.

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse
avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

ANNA MAĆKOWSKA

Starszy specjalista ds. księgowości / Kierownik zespołu

Doświadczenie w księgowości spółek handlowych z kapitałem polskim i zagranicznym Anny sięga aż 2005 roku, z czego od 2014 w biurze rachunkowym.

Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Informatyka i ekonometria, a kwalifikacje zawodowe rozwija uczestnicząc w wielu szkoleniach, m.in.:

 • certyfikat głównego księgowego (SkwP)
 • kwalifikacje w obrębie zawodu „Specjalista ds. wynagrodzeń, specjalista ds. kadr” (SKwP)

W wolnym czasie realizuje swoje pasje, które traktuje jako harmonijną odskocznię od codzienności i życia zawodowego – czyta książki, podróżuje oraz własnoręcznie aranżuje wnętrza i wykonuje przedmioty użytkowe, takie jak lampy czy meble.

Kacper Staśkowiak

Kacper jest absolwentem Technikum Ekonomicznego. Posiada kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista oraz technik rachunkowości. Pierwsze doświadczenie zdobył w 2022 r., pracując w biurze rachunkowym. Aktualnie kontynuuje edukację, z powodzeniem łącząc naukę z pracą w DC Finanse.

Praca w księgowości to dla niego ciągła nauka, pogłębianie wiedzy i wyzwania. Podnosi swoje kompetencje z zakresu prawa podatkowego i bilansowego przez szkolenia oraz kursy, w których bierze udział. Stara się być innowacyjny, wykorzystując możliwości, jakie daje mu firma.

Praca sprawia mu wiele satysfakcji. Z olbrzymią energią i żywiołowością oddaje się nowym wyzwaniom. Poza księgowaniem uwielbia dobre jedzenie. Jest miłośnikiem psów oraz pasjonatem podróży i aktywnego wypoczynku.

avatar męski
lat doświadczenia w księgowości
MIESIĄCE doświadczenia w dc finanse
avatar męski
lat doświadczenia w księgowości
MIESIęcy doświadczenia w dc finanse

Jakub Zagaja

Młodszy specjalista ds. księgowości

Absolwent dwóch kierunków na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, na wydziałach: prawa i administracji oraz ekonomicznym. Doświadczenie zdobywał zarówno w małych firmach, jak i pracując w zatrudniającej dziesiątki osób korporacji.
Świetnie czuje się w obsłudze dużych podmiotów, w tym tych z branży e-commerce, w odniesieniu do których ma szeroki zakres wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej.

Nie znosi stać w miejscu, dlatego wciąż się rozwija i stawia przed sobą nowe wyzwania. Obecnie uczęszczając na kurs SKwP dla kandydatów na specjalistę ds. rachunkowości (samodzielnego
księgowego).

Prywatnie tryska pozytywną energią i zaraża uśmiechem. Uwielbia sport (biegi dalekodystansowe, kręgle, wycieczki po górach) oraz mniej aktywne sposoby spędzania czasu, takie jak gry planszowe i spotkania ze znajomymi.

ZESPÓŁ KPIR

KATARZYNA PIETRZAK-ŁĄCZKOWSKA

Specjalista ds. księgowości / Koordynator księgowości i kadr

Katarzyna związana jest z DCF od początku istnienia księgowości w spółce – przeszła przez kilka etapów rozwoju, obecnie pełni funkcje Koordynatora Księgowości i Kadr. Oprócz obsługi księgowej klientów czuwa także nad realizacją zadań przez innych członków zespołu, współpracuje z zarządem w tworzeniu strategii spółki, budżetu oraz polityki kadrowej.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie studiowała na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz w ramach studiów podyplomowych – Prawo Gospodarcze. W tym czasie brała też udział w kursach:

 • Specjalista w zakresie rozliczania podatku VAT
 • Specjalista ds. handlu wewnątrzwspólnotowego

Prywatnie Kasia jest zadowoloną z siebie, pełną energii osobą, która każdą chwilę poświęca na poznawanie świata podatków.

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

asystentki:

avatar damski
lat doświadczenia w księgowości
LAT doświadczenia w dc finanse

Małgorzata Kaniewska

Asystentka ds. księgowości

Ukończone studia I stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Od października kontynuacja studiów na II stopniu o tym samym kierunku wraz ze studiami podyplomowymi z zakresu Kadr i płac. Karierę rozpoczęła praktykami oraz stażem w biurze rachunkowym. Od maja 2022 zbiera doświadczenie zawodowe w DC Finanse. Wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych, spotkaniach ze znajomymi. Interesuje się również fotografią, malarstwem oraz siatkówką. Chętnie bierze udział w konkursach fotograficznych oraz plastyczno-artystycznych.

ZESPÓŁ KADR I PŁAC

IZABELA DRABIŃSKA (PIETRZAK)

Starszy specjalista ds. kadr i płac / Kierownik zespołu

Izabela Pietrzak rozpoczęła w naszej firmie karierę księgowej w 2018 roku. Od samego początku postawiła na intensywny rozwój na wielu szkoleniach, m.in.:

 • Kurs podstaw rachunkowości dla kandydatów na księgowego.
 • Specjalista ds. Kadr i płac w 2019 roku po nowelizacji przepisów (Wielkopolskie Stowarzyszenie Podatkowe).
 • Mały ZUS plus (ZUS).
 • Ustalanie obowiązku ubezpieczenia społecznego w kontekście zabiegów wynikających z wykonywania umów zleceń (ZUS).
 • Specjalista ds. kadr i płac (Stowarzyszenie Księgowych w Polsce).
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Czas pracy.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń w 2022 r. przewidziane w Polskim Ładzie.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Rozliczanie świadczeń chorobowych dla Pracowników i Zleceniobiorców od stycznia 2022 r.
 • Webinarium: Dokumentacja pracownicza od A do Z.
 • Webinarium: Obowiązkowe oskładkowanie umów zleceń.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Prywatnie interesuje się wystrojem wnętrz oraz śledzi działania marketingowe w social mediach.

EBS_3498-max
LAT doświadczenia w kadrach
LAT doświadczenia w dc finanse
avatar damski
LAT doświadczenia w kadrach
0
LAT doświadczenia w dc finanse

Elżbieta Niklaus

Specjalista ds. kadr i płac

Elżbieta jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na Wydziału Ekonomiczno- Społecznym. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów. Zanim zasiliła szeregi DC Finanse, zdobywała doświadczenie jako pracownik administracyjny, specjalista ds. jakości (głównie w dziale zamówień publicznych). Od 2006 roku gromadzi wiedzę związaną z pracą działu kadr i płac.

Ostatnie 7 lat poszerzała dotychczasowe kompetencje, pracując w biurze rachunkowym. Od samego początku kariery zawodowej postawiła na rozwój, poparty licznymi szkoleniami branżowymi. Dzięki ciągłemu doskonaleniu i aktualizacji wiedzy znajduje rozwiązania w najbardziej złożonych i trudnych sytuacjach.

Najważniejsze kursy i szkolenia(2021-2023):

 • prawo pracy,
 • specjalista ds. kadr i płac, w najbliższych planach kurs specjalisty ds. kadr i płac (SKwP),
 • zasady wdrożenia i rozliczania PPK,
 • zasady rozliczania nadgodzin i dni wolnych,
 • zasady rozliczania listy płac po zmianach 2022 i 2023,
 • zatrudnianie pracowników młodocianych,
 • zatrudnienie obywateli Ukrainy po zmianach wprowadzonych specustawą,
 • PIT 2022,
 • przyciągnij lepiej dopasowanych kandydatów.

Prywatnie szyje, czyta kryminały, aktywnie spędza wolny czas na wycieczkach rowerowych.

asystentka:

Katarzyna Baran

Asystentka w dziale Kadr i płac

Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać w technikum o profilu ekonomicznym, które ukończyła z dyplomem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie:

 • technik ekonomista
 • oraz technik rachunkowości.

Obecnie edukację kontynuuje na studiach pierwszego stopnia na kierunku Finanse, audyt, inwestycje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Prywatnie interesuje się architekturą, a w wolnych chwilach lubi spotykać się ze znajomymi.

EBS_3485-max
LAT doświadczenia w kadrach
LAT doświadczenia w dc finanse
EBS_3473-max
LAT doświadczenia w kadrach
LAT doświadczenia w dc finanse

MALWINA KOSTERA

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Malwina rozpoczęła pracę w dziale kadr i płac naszego biura od maja 2021 roku. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Administracja Podatkowa i Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Administracja.

Swoje działania zawodowe opiera nie tylko na zdobytym wykształceniu, ale także na ciągłej aktualizacji wiedzy i umiejętności podczas kursów i szkoleń:

 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Moniki Smulewicz: Płace,
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Moniki Smulewicz: Zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń w 2022 r. przewidziane w Polskim Ładzie.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Moniki Smulewicz: Rozliczanie świadczeń chorobowych dla Pracowników i Zleceniobiorców od stycznia 2022 r. 
 • Webinarium: Dokumentacja pracownicza od A do Z.
 • Webinarium: Obowiązki oskładkowania umów zlecenie. 
 • Excel w dziale personalnym (w trakcie, Danuta Woźnica),
 • Obsługa programu Płatnik (2020, SPD SZKOLENIA),
 • Trening zarządzania czasem i efektywnością (luty 2019, Instytut Wolnej Myśli),
 • Specjalista ds. płac (październik 2018, SPD SZKOLENIA),
 • Specjalista ds. kadr (sierpień 2018, SPD SZKOLENIA),
 • Prawo pracy po zmianach (styczeń 2017, INFOS Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego),
 • Zmiany dotyczące terminów umów o pracę, ochrona danych osobowych pracownika, nowe zasady wydawania pracownikom zaświadczeń lekarskich (kwiecień 2016, WOKiSS Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych),
 • Kurs kadrowo płacowy (październik 2014, GoWork.pl).

Prywatnie Malwina jest zaangażowana w jeździectwo, pracuje pod okiem instruktora nad sztuką uzyskania harmonii jeźdźca i konia.

LIDIA PRZYBYLSKA

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Lidia jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu na kierunku Zarządzanie. Doświadczenie kadrowe zaczęła zdobywać w 2013 roku, rozpoczynając staż w Powiatowym Urzędzie Pracy. Pracowała także 6 lat w firmie o kapitale francuskim oraz 1,5 roku w szpitalu. Nieustannie poszerza swoją znajomość dziedziny kadrowo – płacowej, aby nadążać za wszystkimi zmianami w tak dynamicznym obszarze wiedzy.

Ukończyła kursy i szkolenia: 

 • Kurs: specjalista ds. kadr i płac (Stowarzyszenie Księgowych w Polsce).
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Zasiłki.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń w 2022 r. przewidziane w Polskim Ładzie.
 • Akademia Mistrzostwa Płacowego Monika Smulewicz: Rozliczanie świadczeń chorobowych Pracowników i Zleceniobiorców w 2022 r. 
 • Webinarium: Dokumentacja pracownicza od A do Z.
 • Webinarium: Obowiązki oskładkowania umów zlecenie. 

W czasie wolnym czyta książki, najczęściej kryminały. Lubi także wycieczki rowerowe.

Lidia
LAT doświadczenia w kadrach
0
LAT doświadczenia w dc finanse

Sprawdź

Jak działamy?

wymóg uzyskania zgody organu spółki

Jasne procedury budowania zespołów oraz ich pracy przynoszą wymierne korzyści dla naszych klientów.