Outsourcing funkcji kadrowo płacowych

W zakresie stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia dynamika zmian przepisów jest ogromna, co znacząco utrudnia ich śledzenie. Wymaga to poświęcania regularnie dużej ilości czasu oraz doboru odpowiedniej interpretacji do danego przepisu, dlatego jest to jedna z najczęściej outsourcingowanych funkcji z polskich firmach.

W DC Finanse postawiliśmy na budowę zespołu złożonego z osób z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie kadr i płac. Nasi specjaliści zdobywali kompetencje w wielu różnorodnych sytuacjach, ponadto nieustannie rozwijają się w zakresie coraz to nowszych przepisów.

Dzięki temu oferujemy usługi prowadzenia kadr i płac na wysokim poziomie. Świadczymy pełen zakres usług – od prostych, polegających wyłącznie na obliczaniu kwot zobowiązań wobec pracowników i budżetu państwa, po kompleksowe, związane z pełną opieką nad teczkami pracowniczymi. W naszym zespole jest również prawnik, który uczestniczy w procesie przygotowywania wszelkich umów i pism z zakresu prawa pracy.

W przypadku obsługi teczek pracowniczych, to my pilnujemy zbliżających się terminów, takich jak badania okresowe czy szkolenia BHP.

W połączeniu z księgowością lub prowadzeniem księgi rozchodów i przychodów, kadry i płace idealnie domykają całą usługę.

Wygodę współpracy z naszą firmą zwiększa udostępnianie klientom wszystkich danych online, aby w każdej chwili były dostępne do weryfikacji.

Cennik usług kadrowo płacowych

Opis usługi I Opcja: 40 zł za osobę II Opcja: 70 zł za osobę
Obliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac Tak Tak
Przygotowanie standardowej umowy o pracę Tak Tak
Informacja o ZUS i podatku od wynagrodzeń Tak Tak
Możliwość wygenerowania paczki przelewów Tak Tak
Dokumenty zgłoszeniowe i aktualizacyjne Tak Tak
PIT 11 10 zł za PIT 11 W cenie
Dokumenty zasiłkowe do ZUS w cenie W cenie
Zaświadczenia dla pracowników 30 zł za dok W cenie
Obsługa zajęcia wynagrodzenia 30 zł za dok w cenie
Świadectwo pracy 30 zł za dok W cenie
Inne dokumenty (np. RP 7) Od 50 zł za godzinę Od 50 zł za godzinę

Zapraszamy do kontaktu