zespol

Dawid Laskowski
Prezes Zarządu

Dawid Laskowski od początku swojej kariery zawodowej jest związany z księgowością. Swój pierwszy kontakt z kontami księgowymi miał na początku 2005 roku, kiedy to podjął pracę w Biurze Rachunkowym „Firma” Pana Ireneusza Majchrzaka. Po trzech latach intensywnego rozwoju, przeniósł się do Poznania, do firmy Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o., gdzie został zastępcą głównego księgowego, a po kolejnym roku przejął też obowiązki osoby odpowiedzialnej za controlling. W 2012 roku dołączył do spółki DC Centrum Sp. z o.o. gdzie powierzono mu budowę Działu Księgowości i Kadr. W roku 2015 w związku z reorganizacją struktury w spółce DC, wyodrębniono DC Finanse Sp. z o.o. Do nowej spółki, której został Prezesem, przeniesiono cześć przedsiębiorstwa zajmującą się księgowością i kadrami. Od tego czasu to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za dalsze sukcesy DCF.

Dawid Laskowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Prywatnie Dawid jest mężem, najlepszej żony na świecie (ranking własny) oraz ojcem dwójki dzieciaków. Pasjonuje się tym, co się dzieje na giełdzie i jak wygląda cena ropy na świecie. Razem z synem uwielbiają koszykówkę.

Katarzyna Pietrzak
Prokurent
Koordynator Księgowości i Kadr

Katarzyna Pietrzak związana jest z DCF od początku istnienia księgowości w spółce – przeszła przez kilka etapów ścieżki rozwoju obecnie pełniąc funkcje Koordynatora Księgowości i Kadr. Oprócz obsługi księgowej klientów dla których prowadzi Podatkowe Książki Przychodów i Rozchodów oraz Księgi Handlowe Pani Katarzyna czuwa także nad realizacją zadań przez innych członków zespołu, współpracuje  z zarządem w tworzeniu strategii spółki, budżetu oraz polityki kadrowej.

Katarzyna Pietrzak jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomiczny w Poznaniu, gdzie studiowała na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz dodatkowo w ramach studiów podyplomowych – Prawo Gospodarcze. W między czasie brała też udział w kursach:

Specjalista w zakresie rozliczania podatku VAT

Specjalista ds. handlu wewnątrzwspólnotowego

Prywatnie Kasia jest zadowoloną z siebie, pełną energii osobą, która każdą chwilę poświęca na poznawanie świata podatków. Obecnie przygotowuje się do przystąpienia do egzaminu na doradcę podatkowego.