Outsourcing funkcji kadrowo płacowych

W zakresie stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia dynamika zmian przepisów jest ogromna, co znacząco utrudnia ich śledzenie. Wymaga to poświęcania regularnie dużej ilości czasu oraz doboru odpowiedniej interpretacji do danego przepisu, dlatego jest to jedna z najczęściej outsourcingowanych funkcji z polskich firmach.

W DC Finanse postawiliśmy na budowę zespołu złożonego z osób z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie kadr i płac. Nasi specjaliści zdobywali kompetencje w wielu różnorodnych sytuacjach, ponadto nieustannie rozwijają się w zakresie coraz to nowszych przepisów.

Dzięki temu oferujemy usługi prowadzenia kadr i płac na wysokim poziomie. Świadczymy pełen zakres usług – od prostych, polegających wyłącznie na obliczaniu kwot zobowiązań wobec pracowników i budżetu państwa, po kompleksowe, związane z pełną opieką nad teczkami pracowniczymi. W naszym zespole jest również prawnik, który uczestniczy w procesie przygotowywania wszelkich umów i pism z zakresu prawa pracy.

W przypadku obsługi teczek pracowniczych, to my pilnujemy zbliżających się terminów, takich jak badania okresowe czy szkolenia BHP.

W połączeniu z księgowością lub prowadzeniem księgi rozchodów i przychodów, kadry i płace idealnie domykają całą usługę.

Wygodę współpracy z naszą firmą zwiększa udostępnianie klientom wszystkich danych online, aby w każdej chwili były dostępne do weryfikacji.

Opis usługi

40 zł za osobę

70 zł za osobę

Obliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac

Tak

Tak

Przygotowanie standardowej umowy o pracę

Tak

Tak

 

Informacja o ZUS i podatku od wynagrodzeń

Tak

Tak

Możliwość wygenerowania paczki przelewów

Tak

Tak

Dokumenty zgłoszeniowe i aktualizacyjne

Tak

Tak

PIT 11

10 zł za PIT 11

W cenie

Dokumenty zasiłkowe do ZUS

w cenie

W cenie

Zaświadczenia dla pracowników

30 zł za dok

W cenie

Obsługa zajęcia wynagrodzenia

30 zł za dok

w cenie

Świadectwo pracy

30 zł za dok

W cenie

Inne dokumenty (np. RP 7)

Od 50 zł za godzinę

Od 50 zł za godzinę

Zapraszamy do kontaktu