Kariera

Home / Kariera

DC Finanse Sp. z o.o. to zespół, który od początku budowany jest w oparciu o mieszankę młodości i doświadczenia, zespół, który cały czas się rozwija. Osoby,  które chciałby do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: k.pietrzak@dc-finanse.pl

Młodszy specjalista/ka ds. księgowości

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

– wykształcenie wyższe lub student studiów magisterskich

– 2 lata doświadczenia, w tym min. 1 rok w biurze rachunkowym – warunek konieczny

– Znajomość programu OPTIMA będzie dodatkowym atutem,

– Chęć rozwoju, skrupulatność, zaangażowanie, doskonałe umiejętności organizacyjne.

Obowiązki:

– Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów,

– Prowadzenie ksiąg handlowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,

– Przygotowywanie zeznań i rozliczeń podatkowych,

– Stały kontakt z urzędami i klientami

Oferujemy:

– Pracę w rozwijającej się firmę,

– Przyjazne środowisko nastawione na osiągniecie sukcesu.

– Pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane propozycją, proszę o przesłanie CV na adres e-mail k.pietrzak@dc-finanse.pl z tytule proszę wpisać „Młodszy specjalista ds. księgowości”

Proszę o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Asystent/ka w Dziale Księgowości

Wymagania:

– student (preferowane studia zaoczne) studiów ekonomicznych,

– dyspozycyjność minimów 4 dni w tygodniu,

– pół roku doświadczenia,

Obowiązki:

– Pomoc w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz sporządzaniu sprawozdań finansowych,

– Przygotowywanie deklaracji podatkowych ,

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

Osoby zainteresowane propozycją, proszę o przesłanie CV na adres e-mail k.pietrzak@dc-finanse.pl